Urban Wikingz
Registrirajte se Very Happy
GL HF ^ admin TEAM <3

Urban Wikingz

Urban Wikingz
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Veles ClanWar#1
CLOCK
Top posters
Admin GAME K!NG
 
Riff masteR
 
IDioT
 
filip[mp3]
 
ReSpawN
 
dMZ
 
adNNL0RD aim+
 
Katerinnna :)
 
kokiw0w
 
onlinizeR
 

Share | 
 

 Објава : Како да се пријавам во uW. Кланот?

Go down 
АвторПорака
Admin GAME K!NG
SUPPER
SUPPER
avatar

Број на мислења : 31
Join date : 2010-07-27
Age : 20

ПишувањеПредмет: Објава : Како да се пријавам во uW. Кланот?   Вто Jул 27, 2010 3:02 pm

Име :
Презиме :
Ник у Сs :
Години :
Држаба/Град :
Колку години шо играш Сs :
Во кои сервери си бил Админ :
Мсн :
Зашто сакаш у uW. Kланот :

_______________________________________
GL&HF By Admin TEAM !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://uw-team.macedonianforum.net
 
Објава : Како да се пријавам во uW. Кланот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Urban Wikingz :: Пријава за во uW. Кланот !-
Отиди до: